ACROCONTEMPORARY z Iloną Gumowską


Tempus Fantasy

Acrocontemporary z Iloną Gumowską, czyli warsztaty tańca współczesnego z elementami akrobatyki i improwizacji.

Przed uczestnikami intensywny trening fizyczny oparty na ruchu ciała w kontakcie z podłogą i ciałem drugiej osoby. Poprzez naukę krótkich fraz ruchowych połączonych z elementami akrobatycznymi uczestnicy będą poszukiwać przepływu ruchu, świadomego przenoszenia ciężaru ciała, momentów zawieszeń oraz współgrania ruchu z oddechem. Część zajęć poświęcą również improwizacji na zadaniach oraz ruchom inspirowanym wyobrażeniami. Zajęcia będą wzbogacone ćwiczeniami i inspiracjami zdobytymi przez Ilonę podczas jej wyjazdu do Izraela, gdzie brała udział w kilkudniowym, intensywnym warsztacie Vertigo Dance Company Master Class oraz uczęszczała na lekcje Gaga w Susanne Dellal w Tel Avivie.

28 kwietnia, niedziela, godz. 13:00-15:00
Instruktorka: Ilona Gumowska

Koszt: 2h – 50zł przy wpłacie do 23 kwietnia, 60zł przy wpłacie po 23 kwietnia br.
Konieczna rezerwacja miejsca!
Zapisy: biuro@projectsalsa.pl z podaniem Imienia, Nazwiska i numeru telefonu

fot. Grotowski Marek

Ilona Gumowska (1991) – tancerka, choreograf, pedagog tańca, psycholog. Przez osiem lat uprawiała gimnastykę artystyczną, od dziesięciu lat zajmuje się tańcem, w którym fascynuje ją silna fizyczność i stuprocentowa obecność. Jest absolwentką Choreografii na Akademii Muzycznej w Łodzi, stypendystką Alternatywnej Akademii Tańca 2017 w Poznaniu oraz certyfikowaną instruktorką Pilates. Szkoliła się m.in. u Andrew Morrisha, Iwony Olszowskiej, Jacka Owczarka, Witolda Jurewicza, Roberto Olivana, Davida Zambrano, Rakesha Sukesh i Francisco Córdova. Pracowała z takimi artystami jak: Daniel Abreu, Roberto Olivan, Marcin Wrona, Tomasz Wygoda, Mariusz Treliński, Abhilash Ningappa, Kaya Kołodziejczyk i Jacek Gębura. Występowała na scenach polskich i zagranicznych teatrów, m.in. Królewska Opera w Sztokholmie, Teatr Wielki Opera Narodowa w Warszawie, Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu, Royal Opera House w Bombaju, Mermaid Theatre w Londynie. Współpracuje z Teatrem Tańca Zawirowania i Teatrem Tańca V6. Jako pedagog tańca pracuje na kierunku Taniec na Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi oraz prowadzi
warsztaty zarówno w Polsce jak i za granicą z zakresu tańca współczesnego, improwizacji, floorworku z elementami akrobatyki.

Zalajkuj ten wpis