Bachata Inspiration Weekend z Piotrem Krukiem i Wandą Grabowską!


tło Kruk Wanda

W kwietniowy sobotni wieczór i niedzielny poranek temperatura w PS niebezpiecznie wzrrrrośnie!, a wszystko za sprawą … WYJĄTKOWYCH ZAJĘĆ – tanecznej podróży do krainy zmysłów, gdzie najmniejszy dotyk ma znaczenie, a przyjemność Cię otacza… Mhmmm :)

Zabierzemy Cię do krainy przyjemności, zmysłowości i romantyzmu… Brzmi znajomo? Mowa oczywiście o… kuszącej BACHACIE! Jeśli dodamy do tego znane i lubiane przeboje muzyczne w wersji bachatowej otrzymamy…. MUST BE wszystkich Bachateros i Bachateras!

28 & 29 kwietnia, sobota, tylko w Project Salsa!
Instruktorzy: Piotr Kruk & Wanda Grabowska

Grafik zajęć:
28 kwietnia – sobota:
*17:00-18:00 – Feel & Breath
*18:05 – 19:05 – Pure Feeling
*19:10 – 20:10 – Move Her Body
29 kwietnia – niedziela:
*15:00-16:00 – Advanced Flow
*16:05-17:05 – Hot Connection
*17:10-18:10 – Akrobacje

Opis zajęć:
-FEEL & BREATH – Odpowiemy na pytanie dlaczego oddech w tańcu jest tak ważny. Nauczymy się wyrażać emocje które mogą się zmieniać wraz z muzyką, jej dynamiką i brzmieniem.
-PURE FEELING – będziesz szlifować umiejętność budowania zaangażowania w muzykę, interpretowania jej wartości emocjonalnej i przekładania jej na wartość ruchową. Poznasz sposoby na czytelne przekazanie ruchem emocji tak, aby druga osoba poczuła tę samą energię i żeby mogła przeżywać muzykę we własnych emocjach.
-MOVE HER BODY – partnerzy dowiedzą się, jak wprowadzać poszczególne części ciała partnerki w ruch, który jest oparty na naturalnej budowie ciała kobiety. Dzięki temu pewnie poprowadzą na parkiecie każdą dziewczynę. Partnerki nauczą się właściwej interpretacji męskiego prowadzenia i prawidłowej konstrukcji ruchu własnego ciała.
-ADVANCED FLOW – na tych zajęciach poznasz zaawansowane technicznie konstrukcje, które pozwalają łączyć poszczególne elementy tańca w jedną całość. Dzięki temu płynnie przechodzisz z jednej frazy w drugą, a Twój taniec staje się bardziej płynny, bardziej muzyczny i bardziej przyjemny.
-HOT CONNECTION – wzniecisz ogień na parkiecie. Sprawisz, że tętno będzie biło dwa razy szybciej nie tylko u Twojej Partnerki/ Twojego Partnera, ale również u obserwatorów. Od Ciebie i Twojego tańca nie będzie można i nie będzie się chciało oderwać wzroku.

Cennik:
-6h zajęć – 100zł (dla posiadaczy kart partnerskich – zniżki!)
UWAGA! Honorujemy karty partnerskie: Multisport (bez limitu), Fit Profit/Fit Sport/OK System (zgodnie z regulaminem – jedno wejście w ciągu dnia)

Zapisy i płatności:
-mailowo bądź osobiście w biurze PS z podaniem Imienia, Nazwiska i numeru telefonu. UWAGA! Konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsca!

Zalajkuj ten wpis