Contemporary Workshop by Alek Paliński


27540936_1960341293995045_1261459568825688921_n

ZAJĘCIA JAKICH JESZCZE NIE BYŁO!
Za oknem jeszcze zima w pełni, ale my mamy dla Was pierwszy zwiastun wiosny… kogoś kto podzieli się z Wami kalifornijskim słońcem! :) Prosto z LA do Project Salsa już 10 marca zawita on…finalista YCD , choreograf gwiazd & tancerz światowych scen – Alek Paliński! :) Zapraszamy na 3h tańca, rozwoju i doświadczania nowych emocji!

WARSZTATY
✔TERMIN:
10 marca 2018 (sobota)
godz. 15:00-16:30 – Contemporary (cz.1) OPEN
godz. 16:45-18:15 – Contemporary (cz.2) OPEN

✔CENNIK: 2 progi cenowe – im szybciej się zdecydujesz, tym atrakcyjniejsza cena!
-I – Early Birds, czyli wpłata do 28 lutego: 1 zajęcia – 40zł, 2 zajęcia – 70zł
-II – wpłata po 1 marca: 1 zajęcia – 50zl, 2 zajęcia – 90zł
Udział w warsztatach możliwy jedynie po wcześniejszym zarezerwowaniu miejsca i dokonaniu wpłaty!

✔PROCEDURA ZAPISU:
KROK 1. Kontakt z biurem Project Salsa: mailowo (biuro@projectsalsa.pl), bądź telefonicznie (+48508056763) celem dokonania zapisu (podając Imię, Nazwisko, numer telefonu oraz wybrane zajęcia).
KROK 2. Po potwierdzeniu możliwości zapisu – dokonanie wpłaty: osobiście w biurze Project Salsa
KROK 3. Udział w warsztatach i radość z tańca! :)

Kilka zdań o Alku:
ALEK PALIŃSKI pochodzi z Polski, gdzie po raz pierwszy zaczął trenować taniec (m.in taniec towarzyski, jazz, contemporary i jazz funk). W 2009 po raz pierwszy wyjechał do Stanów Zjednoczonych, gdzie miał okazję szkolić się u najwyższej klasy instruktorów. Przez kolejnych kilka lat podróżował do Londynu, Paryża i Los Angeles, gdzie szlifował swoje umiejętności taneczne. Po dostaniu się do TOP 6 piątej edycji “You Can Dance – Po Prostu Tańcz” (2010), Alek występował u boku czołowych Polskich artystów (m.in. Maria Sadowska, Justyna Steczkowska, Doda, Patricia Kazadi, Maryla Rodowicz, Ania Wyszkoni, Mrozu). W 2012 roku wystąpił z Celine Dion w “Celine Dion, Le Grand Show” (Paryż). W 2013 roku został członkiem grupy collidEdance (Erica Sobol) i zatańczył w show “Wallow. Then Run, Gypsy, Run!” w Sydney i Melbourne.
Alek występował również w X Factor, z Ace of Base i dla marki Desperados. Tworzył choreografie dla “Tańca z Gwiazdami” (Edycja 1 i 2, Polsat 2014, 2015), “Best of British” w Londynie oraz kompanii tanecznej DV8 w Southlake (USA). W 2014 był choreografem trasy koncertowej Honoraty ‚Honey’ Skarbek pt. “My Name Is Million Tour”. Miał także okazję dzielić się swoją wiedzą w ramach warsztatów z tancerzami m.in. w USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Australii, Szwajcarii i Polsce.
Obecnie mieszka w Los Angeles. W 2016. wystąpił w reklamie Jockey w choreografii Denny Thomsen, jest także jednym z tancerzy na trasie Dity Von Teese (USA) (chor. Fatima Robinson/Adrian Wiltshire). Miał okazje pracować z takimi legendami światowej choreografii, jak Fatima Robinson, NappyTabs, Kyle Hanagami, Jeri Slaughter czy Gil Duldulao. Pracował również między innymi przy The Voice USA, z Jessie J oraz Christianem Louboutinem i MAC Cosmetics.

Tancerz:
Celine Dion „Le Grand Show”, The Voice USA, Jessie J, Dita Von Teese „Art Of The Teese Tour” & „Strip, Strip, Hooray! Tour”, Ace of Base, Jockey, Maria Sadowska „Spis Treści Tour”, Honey „My Name Is Million Tour”, Justyna Steczkowska, Ania Wyszkoni, Maryla Rodowicz, Doda, YCD 5 (Top Choreograf: Dita Von Teese „The Art of the Teese Tour”, Shayla Souliere ft. Pimpton „Over” Music Video, Taniec z Gwiazdami PL (Sezon 1&2 Polsat), Honey „My Name Is Million Tour”, Best Of British London, DV8 Company Dallas, TX, „Intereffect Show” produced by Kaufleuten Zürich, Switzerland, „Elastic Thread Show” in Zürich, Switzerland. 2.

Opis Stylu:
Choreografia i prowadzenie zajęć stały się jego pasją odkąd zaczął tańczyć w wieku 16 lat. Jego ruch ma podstawy z contemporary. Alek jest jednak zainspirowany równiez innymi stylami tańca, w których na co dzień pracuje i rozwija się: hip hop, taniec towarzyski czy jazz. Jego choreografia cechuje się muzykalnością, drobnymi detalami i dynamiką, jak również różnymi teksturami ruchu. Jego zajęcia skupiają się na opowiedzeniu historii ruchem, odnalezieniu w nim swojego własnego charakteru i zachowaniu technicznych podstaw i poprawności.

 

Zalajkuj ten wpis