Cuba de mi ❤ corazón, czyli kubańska rozróba z Heidi!


Heidi 1 (2)

Uderzeniowa dawka wiedzy, solidny kopniak radosnej energii i mega doładowanie pozytywnych emocji, czyli HEIDI in da haus! Będzie mooooooc, radość i energia!

☀28 lipca 2018, sobota, 12:00-15:15, tylko w Project Salsa!
Instruktorka: Aleksandra „Heidi” Gajewska

GRAFIK ZAJĘĆ:
-12:00-13:00 - Reggaeton - mocny beat, praca nad izolacjami ciała i potężna dawka energii – godzina idealna na porządną rozgrzewkę!
-13:00-14:00 – BodyMovement & Technika Ruchu – czyli co, jak, i dlaczego tak
-14:15-15:15 – Afro Jazz – unikalna podróż do korzeni kultury afro-kubańskiej. Zajęcia stawiające nacisk m.in. na pracę nad balansem ciała oraz na interpretację muzyki.

Znacie HEIDI?
Miłośniczka kultury i muzyki latynoamerykańskiej. Niezwykle charyzmatyczna instruktorka, zarażająca pasją, miłością oraz wrażliwością do tańca. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła od klasyki, następnie rozwijała się w technice tańca współczesnego, a w końcu związała się z teatrem tańca. Jako członkini Zespołu Tańca Współczesnego PULS reprezentowała Polskę na międzynarodowych festiwalach tanecznych m.in. Dance World Cup. Przeprowadzka do Hiszpanii, a tam kontakt z kulturą latynoską zaszczepiły w niej miłość do rytmów Ameryki Południowej i Karaibów, a szczególnie do reggaetonu i salsy kubańskiej. Jako solistka na swoim koncie ma 1. miejsce w pojedynkach tanecznych na Kongresie Reggaeton vs Dancehall w Katowicach (2016) oraz 2. miejsce w Stargate Shows El Sol Warsaw Salsa Festival (2016). Jako tancerka i instruktorka współpracowała z licznymi ośrodkami tańca nie tylko w Polsce, ale również w Hiszpanii i Portugalii. Obecnie prowadzi regularne zajęcia w Krakowie (Salsa House, Studio Tańca OFFicyna).

CENNIK: 3 progi cenowe – im szybciej się zdecydujesz, tym atrakcyjniejsza cena!
-I – Early Birds, czyli wpłata do 06 lipca: 1 zajęcia – 25zł, 3 zajęcia – 60zł
-II – wpłata między 07-27 lipca: 1 zajęcia – 30zl, 3 zajęcia – 80zł
-III – wpłata w dniu warsztatów: 1 zajęcia 35zł, 3 zajęcia – 90zł
Udział w warsztatach możliwy jedynie po wcześniejszym zarezerwowaniu miejsca i dokonaniu wpłaty!

PROCEDURA ZAPISU:
KROK 1. Kontakt z biurem Project Salsa: mailowo (biuro@projectsalsa.pl), bądź telefonicznie (+48508056763) celem dokonania zapisu (podając Imię, Nazwisko, numer telefonu oraz wybrane zajęcia).
KROK 2. Po potwierdzeniu możliwości zapisu – dokonanie wpłaty: osobiście w biurze Project Salsa
KROK 3. Udział w warsztatach i radość z tańca! :)

Zalajkuj ten wpis