High Heels z Karolina „Gazela” Kowalska!


26238758_10215505821298759_886573723167988278_n

Nauka tańca na obcasach przyda Ci się nawet jeśli zazwyczaj biegasz w trampkach! Od nauki chodzenia, po seksowne i pełne gracji uwodzenie niebotycznie długą nogą na parkiecie! Odkryjesz na nową swoją kobiecość i zmysłowość, dowiesz się jak poruszać się w obcasach, czuć się seksownie, elegancko i pewnie. Staniesz się silną i zmysłową kobietą! A zatem? Szpilki w dłoń i zapraszamy na zajęcia!

Zajęcia High Heels zaczynają się od krótkiej rozgrzewki, następnie założymy buty i przejdziemy do ćwiczenia póz i sexy chodzenia. Kolejnym etapem jest choreografia!!! Twoje buty powinny wspierać kostkę i nie mogą być wyższe niż 10cm, powinnaś czuć się w nich stabilnie i wygodnie. Jeśli nie czujesz się gotowa by założyć obcasy, możesz wziąć udział w zajęciach bez nich.

można dołączyć!, środa, godz. 19:00
Instruktorka: Karolina „Gazela” Kowalska

Poznaj Karolinę!
Karolina Gazela Kowalska - taniec jest największą pasją jej życia, zaczęła tańczyć jako dziecko w zespole „Czarne stopy”, który wielokrotnie reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata. Poznała techniki tańca takie jak: hip-hop, jazz, house, ladies, musical, salsa. Od 2011 współpracuje z zespołem muzycznym Blue Cafe jako główny choreograf i tancerka. Ma w swoim dorobku wiele występów na prestiżowych festiwalach i imprezach telewizyjnych w Polsce.

Zalajkuj ten wpis