I ❤ Salsa Workshop


lskfnhlskdnhlsidlisdnvlisdl

Ona – salsowa księżniczka rodzimej sceny tanecznej i On – rycerz w salsowej zbroi stoczą taneczne zmagania godne każdego szanującego się tancerza salsy!  Miłośniku/Miłośniczko Salsy – dołączysz?

2 marca, sobota, godz. 16:00-19:15, tylko w Project Salsa!
Instruktorzy: Sandra Guzek & Kuba Żurawiński

*GRAFIK ZAJĘĆ:
16:00-17:00 – BODYMOVEMENT, poziom OPEN
17:05-18:05 – LADIES vs. MEN STYLING, poziom OPEN
18:15-19:15 – STYLING in PARTNERWORK, poziom OPEN

*OPISY ZAJĘĆ:
-BODYMOVEMENT: Czujesz, że brakuje Ci elastyczności i kontroli nad ciałem? Masz poczucie, że Twoje ciało „nie współpracuje” z Tobą w tańcu? A może chciałbyś/chciałabyś uzyskać większą świadomość ciała i zrozumieć jak możesz wykorzystać izolacje, które już wypracowałeś podczas licznych zajęć tanecznych? Jeśli chociaż na jedno z tych pytań, odpowiedziałeś / odpowiedziałaś TAK, to znaczy, że zajęcia bodymovement z Sandrą i Kubą są właśnie dla Ciebie!
Bowiem:
- nauczysz się lepiej i bardziej świadomie panować nad swoim ciałem
- zrozumiesz gdzie się zaczyna ruch i jak możesz go poprowadzić
- rozbudujesz swój repertuar ruchowy
- poznasz ciekawe ćwiczenia, które sprawią, że zwiększysz zakresy w ciele, a Twój taniec nabierze dynamiki i kontroli
Brzmi super, prawda?
-LADIES STYLING: Naturalność, kobiecość i harmonia w tańcu, jak posiąść sekretne tajniki tej wiedzy? Odpowiedź jest banalnie prosta! Podczas zajęć Ladies styling z Sandrą, która zdradzi Ci swoje stylingowe tricki i sztuczki. Możesz liczyć na ogromną porcję techniki tańca, bodymovement, techniki obrotów i pracy nad świadomością ruchu. Poznaj swoje ciało, a zobaczysz, że styling stanie się naturalny, a Ty poczujesz się piękna na parkiecie!
-MEN STYLING: zajęcia dla prawdziwych facetów! Jeśli chcesz się tanecznie rozwijać, lepiej prowadzić w parach i być szybszym oraz dynamiczniejszym na parkiecie – to coś dla Ciebie! Będziemy pracować nad dynamiką i kontrolą ruchu, poszukamy nietypowych rozwiązań footwork i pobawimy się muzyką! Must have każdego tancerza, który chce wejść na kolejny poziom tanecznego rozwoju!
-STYLING in PARTNERWORK: a teraz czas na zakręcony partnerwork okraszony men&ladies stylingiem! Zobaczysz jak łatwo i przyjemnie można sprawić, że nawet najprostsze prowadzenie czy figura zrobi na parkiecie efekt WOW! Sandra i Kuba, to socjalowi wymiatacze, którzy zdradzą i swoje sprawdzone sztuczki, żebyś Ty też partnerze i Ty też partnerko mógł/mogła poczuć się fantastycznie i równie fantastycznie wyglądac w tańcu!

*CENNIK:
1 zajęcia – 30zł lub jednorazowy wpis Multisport/Fit Profit/OK System
3 zajęcia – 60zł (dla posiadaczy kart partnerskich Fit Profit i OK System 10zł rabatu) lub 15zł (oraz 3 wpisy Multisport)

*KILKA SŁÓW o SANDRZE i KUBIE:
-Sandra Guzek - nasza polska SALSAQUEEN jest niezwykle utalentowaną tancerką, doświadczoną instruktorką i, wykształconym pedagogiem tańca, instruktorką pilates i stretchingu oraz miłośniczką jogi. Sandra tańczy od dziecka, już ponad 20 lat! A studia o kierunku Taniec, specjalizacja pedagogika tańca ukończyła w 2015 roku. Obecnie kończy drugi kierunek – psychologię. Prowadzeniem zajęć zajęła się już dawno, mając zaledwie 17 lat. Od tego czasu czerpie z tego niezmiennie ogromną przyjemność. Sama mówi, że nie ma nic piękniejszego w pracy instruktora, jak widoczne postępy kursantów oraz zarażanie ich pasją do tańca.
Sandra prowadzi zajęcia przekazując dużo techniki, ale również dużo cennych uwag każdemu uczestnikowi zajęć. Jest wszechstronną tancerką, inspiracje czerpie z takich technik jak jazz, afro, hip hop, dancehall. Style tańca, w których czuje się najlepiej to Salsa New York Style , Bachata , Pachanga, Reggeton oraz High Heels, w którym może wyrazić swoja kobiecość. Jest często zapraszana, aby prowadzić warsztaty w Warszawie, Polsce oraz za granicą. Sandra prowadzi również grupy choreograficzne, z którymi występuje na licznych eventach. Obecnie jej grupa, to Sandra Ladies Team. Sandra jest również choreografem i tancerką nowego projektu Latin Movement.
Jej styl można ująć w 3 słowach- plastyczności, kobiecość i dynamika.
-Kuba Żurawiński – zaczął tańczyć pod wpływem zawodowej pary tancerzy, których występ zobaczył w trakcie wesela znajomego.
Stwierdził, że „on też tak chce” i natychmiast zaczął wprowadzać swój najnowszy pomysł w życie. Szybko okazało się, że salsa „zdeklasowała” pozostałe formy aktywności i zdominowała jego grafik. Zamiast więc uczyć się do matury… Kuba spędzał godziny na sali tanecznej i salsotekach :) Salsa pochłonęła go do cna w momencie, gdy po 6 miesiącach nauki został zaproszony do formacji występowej Project Salsa, z którą miał później okazję występować na festiwalach salsy w kraju i zagranicą. Nieustannie obecny na łódzkiej (i nie tylko) scenie tanecznej, od ponad 8 lat uczy kolejne „pokolenia” salseros i salseras, oraz zaraża pasją do tańca i muzyki latynoskiej.

Zalajkuj ten wpis