KIZOMBA Explorer’s Day VOL.3


kizombawarsztaty

To będzie prawdziwa fuzja technik, które poruszą Wasze zmysły i wyobraźnię! KIZOMBA EXPLORER’S DAY to trzy godziny warsztatów podzielonych na trzy bloki, poświęcone trzem technikom tanecznym: Kizomba, Tarraxinha, Urban Kiz.

Kizomba – matka dwóch pozostałych technik. Nazywana „angolskim tangiem”, jest prawdziwą sztuką prowadzenia i podążania, wysłania i odbierania impulsów, tańczenia „do wewnątrz” partnera. Na tych warsztatach, pokażemy Kizombę w swojej oryginalnej postaci, zarówno w muzyce, jak i w sposobie tańczenia.
Tarraxinha – esencja sensualu. W tej technice nie liczą się figurki, lecz bliski kontakt z partnerem, wzajemna „rozmowa” ciała i bodymovement. Wytłumaczymy kulturę tego tańca, a także pokażemy jak go tańczyć tak, żeby wyciągać z niego tylko to, co najlepsze!
Urban Kiz – najnowsza moda prosto z Paryża. Jest to fuzja kizomby z innymi technikami tanecznymi, od niedawna traktowana jako osobna technika. Zdobywa popularność w bardzo dużym tempie. Jej największą zaletą jest akcentowanie tzw. musicality, czyli swobody w poruszaniu się do muzyki.

12 stycznia, sobota, tylko w Project Salsa!
Instruktorzy: Natalia Hołownia & Patryk Sikora

GRAFIK ZAJĘĆ:
godz. 15:00 – 16:00: KIZOMBA partnerwork OPEN
godz. 16:00 – 17:00: TARRAXINHA bodymovement OPEN
godz. 17:00 – 18:00: URBAN KIZ partnerwork OPEN

CENNIK: 3 progi cenowe – im szybciej się zdecydujesz, tym atrakcyjniejsza cena!
- I – wpłata do 31 grudnia 2018: 1 zajęcia: 25zł, 3 zajęcia: 55zł
- II – wpłata 1-11 stycznia 2019: 1 zajęcia: 30zł, 3 zajęcia: 65zł
- III – wpłata w dniu warsztatów: 35zł, 3 zajęcia: 75zł

Udział w warsztatach możliwy jedynie po wcześniejszym zarezerwowaniu miejsca i dokonaniu wpłaty!

PROCEDURA ZAPISU:
KROK 1. Kontakt z biurem Project Salsa: mailowo (biuro@projectsalsa.pl), bądź telefonicznie (+48508056763) celem dokonania zapisu (podając Imię, Nazwisko, numer telefonu oraz wybrane zajęcia).
KROK 2. Po potwierdzeniu możliwości zapisu – dokonanie wpłaty: osobiście w biurze Project Salsa
KROK 3. Udział w warsztatach i radość z tańca! :)

INSTRUKTORZY:
*Patryk od niemal pięciu lat związany z krakowską szkołą LOFToDANCE Łukasz Raś, gdzie od 2015 uczy kizomby i tarraxinhy, a od 2017 roku również urban kiz, który go zafascynował innym spojrzeniem na interpretację ruchu i muzyki. Administrator strony facebookowej Urban Kiz Cracow. Nieuleczalnie zakochany w sensualu i jego kulturze, uczestnik oraz instruktor wielu warsztatów tanecznych (m.in. 5th Angolan Festival, Katowice Kizomba Weekend 3rd Edition). Jako jeden z nielicznych tancerzy w Polsce ukończył certyfikowany kurs angolskiej organizacji Karipande. W 2017 był członkiem formacji tanecznej w projekcie World Hug Dance, kierowanym przez AfroLatin Connection.

*Natalia od dziecka jest uzależniona od tańca. Taniec ludowy, taniec współczesny, Dancehall, tańce latynoamerykańskie i w końcu Kizomba i Afrohouse. Swoje umiejętności sceniczne rozwijała nie tylko tańcząc, ale także pracując przez kilka lat jako aktorka co dało jej swobodę kontaktu z publicznością. Tańczy do wszystkiego co porusza duszę, bo taniec to jej największa miłość i dlatego poświęca mu każdą chwilę. Od ponad roku uczy Kizomby i Bachaty oraz Lady Style w katowickiej szkole tańca Salsopolis. Tańczy i uczy także na festiwalach, warsztatach i imprezach krajowych i międzynarodowych (m.in. Kizombainvasion Frankfurt).

Zalajkuj ten wpis