Kizomba Social Flavours


Kizomba Social Flavours (1)

Przygotuj się na maksymalne doznania taneczne! Sensualna podróż do krainy zmysłów, przyjemności i odczuwania! Radość z tanecznego obcowania z partnerem uzupełniona o solidną dawkę wiedzy i zachwycających umiejętności! Musisz tego doświadczyć!

28 października, sobota, tylko w Project Salsa!
Kizomba Social Flavours, czyli kizombowe smaczki z Justyną Bar i Sławkiem Wienckiewiczem!

GRAFIK ZAJĘĆ:
godz. 15:00 – 16:00 – Technika prowadzenia & Tarraxinha Moves
godz. 16:05 – 17:05 – Ladies & Mens Styling
godz. 17:10 – 18:10 – Social Dips & Tricks
Wszystkie zajęcia będą na poziomie OPEN + dla osób znających podstawy!

CENNIK:
I próg cenowy: !!! EARLY BIRDS (wpłata do 30.09.17) !!! – 3h = 55zł
II próg cenowy: (wpłata od 01.10.17 do 27.10.17 ) – 3h = 65zł
III próg cenowy: (wpłata w dniu warsztatów 28.10.17) – 3h = 75zł

PROCEDURA ZAPISU:
KROK 1. Kontakt z biurem Project Salsa: mailowo (biuro@projectsalsa.pl), bądź telefonicznie (+48508056763) celem dokonania zapisu (podając Imię, Nazwisko, numer telefonu oraz wybrane zajęcia).
KROK 2. Po potwierdzeniu możliwości zapisu – dokonanie wpłaty: osobiście w biurze Project Salsa
KROK 3. Udział w warsztatach i radość z tańca! :)

Kilka słów o Sławku i jego Partnerce Justynie:
Sławek (aka - Dante) rozpoczynał swoją karierę taneczną od salsy, którą w niecały rok zaczął uczyć w ActivDance na Śląsku. (pomimo tego, że przed ukończeniem studiów bał się parkietu tanecznego, a rytm był dla niego zagadką :P ). Podczas swojego wieloletniego instruktorskiego stażu prowadził regularne kursy oraz warsztaty zarówno z salsy, bachaty, jak i kizomby, jednak to w tę ostatnią zaangażował się najmocniej. Jako pierwszy uruchomił regularne kursy kizomby na Śląsku i do dnia dzisiejszego promuje ten taniec na południu Polski. Z uwagi na niebanalny styl tańca i jakość prowadzonych zajęć zapraszany był do prowadzenia warsztatów oraz prezentacji własnych pokazów na największych festiwalach międzynarodowych, takich jak Warszawski Festiwal Kizomby, Fire Festiwal w Mińsku, On The Wave Bachata and Kizomba Festiwal w Rydze, Toma Toma Festival w Bratysławie, Kizomba Weekend with Kwenda w Oslo, Warszawski Festiwal Salsy, Angolski Festiwal w Krakowie, Wrocławski Festiwal Salsy oraz wielu innych. Jako instruktor kizomby był osobiście polecany przez takie gwiazdy sceny tanecznej jak Albir Rojas, Kwenda oraz Korke i Judith, a Sarze Lopez,  Królowej Kizomby, asystował kilkukrotnie w prowadzeniu zajęć podczas festiwali. Kursantom przedstawia współczesne spojrzenie na kizombę, zwracając jednocześnie uwagę na tradycje i na to, co w niej najbardziej świeże, intrygujące i zmysłowe. Sławkowi partnerować będzie urocza Justyna Bar, która towarzyszy Dante podczas większości wyjazdowych warsztatów i festiwali.

Zalajkuj ten wpis