Modern Jazz


Gadula

NOWOŚĆ w Project Salsa! Modern Jazz z Krzysztofem Gadulą, czyli ekspresja, radość, i tanecznych doznań moc!

Modern Jazz łączy elementy techniki tańca klasycznego i tańca jazzowego, często łamiąc ich zasady! Spora cześć ruchów wykonywana jest na podłodze. Istotnym elementem są izolacje ciała, co zostało zaczerpnięte z podstawowej formy tańca jazzowego. Z tańca klasycznego – skoki i obroty. Całość dopełniają emocje, które pozwalają na indywidualne wyrażenie samego siebie. TRY IT! FEEL IT! DANCE IT!

GRATISOWA LEKCJA TAŃCA!
Start: 27 marca, wtorek, godz. 17:00
Instruktor: Krzysztof Gadula

Znacie Krzysztofa?
Krzysztof swoją przygodę z tańcem zaczął w wieku 13 lat pod okiem Eli Brody. Przez wiele lat szkolił się u instruktorów z Polski i zagranicy (Marissa Osato, Kyle Hanagami, Brian Friedman, Michał Adam Góral, Michał Przybyła, Paweł Michno, Katarzyna Mieczkowska, Mariusz Maniek Kotarski ). Krzysztof stawia na wszechstronność, dlatego często uczestniczy w zajęciach z innych technik. Od 2013 roku prowadzi zajęcia taneczne z modern jazzu dla dzieci i dorosłych. Na swoim koncie ma sukcesy ze swoją formacją  podczas zawodów tanecznych.
Podstawą zajęć Krzysztofa jest rozgrzewka, która  przygotuje Was do aktywność fizycznej oraz pozwoli wzmocnić mięśnie. Na każdych zajęciach powtarzane  będą ćwiczenia, które pozwolą poprawić technikę tańca. Głównym punktem zajęć będzie choreografia. Krzysztof w swoich układach stawia na muzykalność oraz feeling. Zajęcia pozwolą Wam  zapomnieć o codzienności i dodadzą Wam dużo pozytywnej energii.

Zalajkuj ten wpis