Prohibicja Party, czyli Najbardziej Tajny Sylwester w mieście z Project Salsa!


23316123_10155944780664382_1819345871_n

Zapraszamy na najgorrrrętszą, najfaaaaaaajniejszą i z pewnością najbardziej rozzzzzzzztaaaaaaańczoną imprezę w mieście! Będzie fajnie. Będzie tajnie. A wejścia tylko dla WTAJEMNICZONYCH!

Centrum miasta, rozgwieżdżone niebo skrzące się sylwestrowymi fajerwerkami, 2 parkiety do tańca, 2 gigantów tanecznych w roli „muzycznych czasoumilaczy” i przesympatyczne towarzystwo caaaałej ekipy PS, czyli….. zapraszamy na SYLWESTER 2017/2018 przy Struga 66!

Zaczynamy o g.21:00, by przy akompaniamencie muzycznych hitów (zarówno Latino, jak i polskich i zagranicznych Złotych Hitów) rozpocząć tanecznym krokiem NOWY ROK!

Co więcej będzie się działo? Otóż, zapewniamy:
-2 sale do tańca (Latino: Salsa, Bachata, Zouk, Kizomba, Casino i wiele więcej! i Złote Przeboje)
-Dj’ów dwóch!, czyli – Łukasz Midura i jego latynoskie przeboje oraz, Rafał Grzegorek kreator najlepszych imprez w rytmach tego co znane, lubiane i tańczone – Złote Przeboje RULES!
-Wodzireja, który zgodnie z łódzką tradycja balową, poprowadzi nas przez meandry sylwestrowej zabawy czuwając nad naszym dobrym humorem i niezapomnianymi tanecznymi wrażeniami!
-miejsce siedzące – zapewniamy wygodne ławy przy zastawionym (ulubionymi, według własnego uznania, smakołykami) stole w przytulnej przestrzeni PS
-toast lampką szampana o północy! Kochani! Razem wzniesiemy toast za nowy, lepszy, bądź równie dobry rozpoczynający się ROK! A w dobrym towarzystwie wszystkie dobre życzenia się spełniają, a zatem…. będziemy zdrowi, piękni, bogaci i zaaaawsze ROZTAŃCZENI!
-piramidę słodyczy, czyli będzie nam słodko! Ręcznie wyrobione ciasta, przyprawione sercem będą rozpływać się w ustach wprowadzając nas w błogi, świąteczny nastrój!
-ciepłe napoje – ponoć oczywistych rzeczy wyjaśniać nie trzeba, zatem podsumujemy to w 3 słowach: nielimitowane: kawa i herbata!
-zastawa – zapewnimy to co niezbędne by nasze specjały znalazły swoje miejsce na stołach biesiadnych
-i na koniec, to co najważniejsze: ZABAWA, RADOŚĆ i duuuużo TAŃCA oraz bezcenne WSPOMNIENIA!

DressCode: lata 20te, lata 30te, czyli perły, fifki, turbany, cygaretki, cylindry itd, itp

Koszt:
-przy wpłacie do 30 listopada br. – 75zł/osoba
-przy wpłacie po 01 grudnia br. – 100zł/osoba

UWAGA!
Liczba miejsc ograniczona! Choć bardzo byśmy chcieli wszystkich WAS ugościć, po zapełnieniu listy będziemy musieli postawić kreskę! A, że z doświadczenia wiemy, że sylwestrowe wejściówki do PS rozchodzą się jak świeże bułeczki, to przypominamy o ich jak najszybszym nabyciu!
Wejściówki są do nabycia w biurze PS od poniedziałku do piątku w g.17:00-21:00. Kto pierwszy, ten lepszy! Rezerwacji nie robimy!

Zalajkuj ten wpis