Ragga / Dancehall


roxi skok
Ten styl taneczny porywa ciało, zajmuje umysł i kradnie serce bez względu czy wcześniej tańczyłaś/eś, czy nie! Sa trening nie należy do najłatwiejszych, to pot i zmęczenie, ale to właśnie sedno zabawy!  Poza tym, to gwarancja stanu umysłowej nirwany w rozpalonym ciele! Na treningu jesteś Ty, muzyka i Twoje ciało – za każdym razem bardziej sprawne, elastyczne, i coraz bardziej świadome.
A zatem!
Jeśli czujesz brak sił witalnych, to zaprzyjaźnij się z zajęciami RAGGA/DANCEHALL – energetycznym , endorfinowym ucieleśnieniem nieskrępowanej radości.
A jeśli czujesz , że energia Cie rozpiera to nie ma lepszego miejsca niż sala tętniąca RAGGA/DANCEHALLowym rytmem.
Start: 23 stycznia, środa, godz. 18:00
Instruktora: Roxi Saniuk
Poznaj Roxi:
Przygodę z tańcem zaczęła już jako dziecko w zespole „Czarne Stopy”’, z którym to w latach 2000-2005 zdobyła wielokrotnie Mistrzostwo Polski oraz czołowe miejsca na europejskich i światowych zawodach.  Od roku 2005 roku była członkiem grupy Fresh’n'Funky jednej z liderów w Polsce pracujących z gwiazdami sceny muzycznej. Tańcem zajmuje sie od ponad 17 lat  bierze udział w wielu eventach i klipach oraz pokazach tanecznych m.in dla Levis, Puma, Mini Morris oraz pracowała  oraz gwiazd takich jak Marina, Doda, Margaret. Swoje umiejętności taneczne szkoliła w prestiżowych szkołach tańca w Los Angeles w Kalifornii. Roxi jest finalistką drugiej edycji programu „You Can Dance – Po Prostu Tańcz”.
Na swoich zajęciach zaraża dobrym humorem, pozytywną energią, pracą, ale przede wszystkim miłością i pasją do tańca!

 

Zalajkuj ten wpis