Salsation®


angelika

Czym jest SALSATION®?
Salsation® jest jednym z najpopularniejszych programów taneczno-fitnessowych w Azji, który wielkimi krokami wkracza na rynek europejski i amerykański.
Nazwa „Salsation” powstała poprzez połączenie dwóch słów: „salsa” i „sensation”.
Słowo „salsa” użyte zostało nie tylko jako nazwa pochodzącego z Ameryki Łacińskiej stylu tańca, ale przede wszystkim w znaczeniu sosu (z języka hiszpańskiego salsa=sos), czyli mieszanki wielu stylów, rytmów i kultur.
Program kładzie silny nacisk na zabawę, połączoną z rozwijaniem własnej świadomości ciała i muzykalności – dlatego w nazwie użyte zostało słowo „sensation”, oznaczające odczucia i wrażenia.
SALSATION® opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą. Zawiera elementy treningu funkcjonalnego, dzięki czemu można tańczyć i ćwiczyć jednocześnie.

Oprócz bazowych kroków poszczególnych choreografii oraz izolacji warm-up, dzięki SALSATION® można lepiej zrozumieć i zinterpretować muzykę. Zajęcia są otwarte dla wszystkich, zarówno początkujących, jak i profesjonalistów. Każdy, kto kocha taniec jest mile widziany. Uczestnicy biorący udział w zajęciach zapoznają się z ruchami i ich techniką, co pozwala im łatwiej i dokładniej podążać za instruktorem oraz skupić się na własnej interpretacji tanecznej.

Start: 10 lipca, środa, godz. 18:00
Instruktorka: Angelika Orzechowska

Kim jest Angelika?
Angelika Orzechowska – Tancerka, Salsation Elite Instructor, pełna energii i optymizmu, do szaleństwa zakochana w Salsation. Na zajęciach z wielką chęcią zaraża pozytywną energią i miłością do tańca. Studentka Pielęgniarstwa na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Swoja taneczną przygodę rozpoczęła już w dzieciństwie na zajęciach z tańca towarzyskiego. Po pewnym czasie zaczęła trenować Dancehall i to właśnie w tej technice się zakochała. Specjalizuję się w stylach kobiecych takich jak np. Burleska. Jednak dla niej każda technika tańca jest warta uwagi. Dlatego szkoli się w różnych stylach. Jest tancerką grupy pokazowej Ladies Squad. Uwielbia pracę z dziećmi ponieważ to właśnie dzieci dają jej mnóstwo satysfakcji i energii. Jest również tancerką w łódzkim teatrze V6. Oprócz tańca Angelika zajmuje się także animacją czasu wolnego. W wolnych chwilach uwielbia jeździć konno. Angi kocha pracę z ludźmi i najważniejsze dla niej to dzielić sie swoją pasją z innymi.

Zalajkuj ten wpis