#SensualLadiesStyling


e62ee336d4c58046e0d77a93bddce75f

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z wyjątkową instruktorką. Specjalnie dla Was Drogie Dziewczyny, i z myślą o Waszym tanecznym rozwoju zapraszamy na #SensualLadiesStyling, czyli spotkanie na tanecznym szczycie! Nie obiecujemy, że będzie łatwo, bo nie będzie! Czeka Was taneczna wspinaczka! Zmęczycie się, napracujecie i natańczycie, ale z całą pewnością, i to Wam możemy zagwarantować, doświadczycie mega tanecznego rozwoju! Warto!

#SensualLadiesStyling
30 czerwca 2018, sobota, tylko w Project Salsa!
Instruktorka: Ada Drozdowicz

Czego możesz się spodziewać?
-poznasz tajniki kobiecego stylingu, który w 100 % wykorzystasz w tańcu z partnerem
-popracujemy nad jakością Twojego ruchu, Ada pokaże Ci jakimi partiami ciała ruszać aby Twój ruch był naturalny i organiczny nawet(aż) w basicu, tak abyś czuła się swobodnie w tańcu i jedyne co to czerpała z tego wielką radość i przyjemność a nie zastanawiała się co teraz mam zrobić?!:D
-pora na izolacje! Poustawiamy nasze ciała tak abyś wyglądała dobrze w każdej pozycji! Popracujemy też sporo rękoma aby były ozdobą Ciebie i Twojego tańca!
-popracujemy nad Twoja kobiecością, bo jak wiemy, piękno pochodzi z wewnątrz!

Program warsztatów (wszystkie zajęcia na poziomie OPEN):
g.17:00-18:00 – Rozgrzejmy się!: postawa ciała – wyraża więcej niż tysiąc słów, Bodymovement, izolacje, wave’y i bodyroll’e vs. zatrzymania i spięcia mięsni, ruch głową.
g.18:00-19:00 – Jestem sobą!: praca rąk – przepływ ruchu, gracja, naturalność, krok podstawowy, ruch bioder, ruch ciała – czyli jak wyglądać pięknie nawet(aż) w basicu.
g.19:15-20:15 - Zabawmy się! Only for girls!Dołóżmy coś od siebie, pobawmy się detalami, zatańczmy krótkie praktyczne sekwencje, poczujmy się kobieco i oczarujmy go – taniec solo w parze

Cennik: 2 progi cenowe – im szybciej się zdecydujesz, tym atrakcyjniejsza cena!
-I – Early Birds, czyli wpłata do 31 maja: 1 zajęcia – 25zł, 3 zajęcia – 55zł
-II – wpłata po 31 maja: 1 zajęcia – 30zl, 2 zajęcia – 65zł
UWAGA! Honorujemy również karty partnerskie Multisport (możliwość skorzystania z dowolnej ilości zajęć), Fit Profit (w ramach karty można skorzystać z jednych zajęć, przy zakupie pakietu 3 zajęć – 10zł zniżki dla posiadacza karty!), OK System (opcje dostępne w zależności od posiadanego pakietu).
Udział w zajęciach możliwy jedynie po wcześniejszym zarezerwowaniu miejsca i dokonaniu wpłaty!

Procedura zapisu:
KROK 1. Kontakt z biurem Project Salsa: mailowo (biuro@projectsalsa.pl), bądź telefonicznie (+48508056763) celem dokonania zapisu (podając Imię, Nazwisko, numer telefonu oraz wybrane zajęcia).
KROK 2. Po potwierdzeniu możliwości zapisu – dokonanie wpłaty: osobiście w biurze Project Salsa
KROK 3. Udział w warsztatach i radość z tańca! :)

Znacie Adę?
Zajęcia taneczne prowadzi od 2012 roku. Na co dzień w Warszawie uczy bachaty sensual, salsy liniowej oraz jej ukochane zajęcia sensual stylingu oraz ladies stylingu. Jest osobą wszechstronną i ceni sobie indywidualizm – swój taniec kształtuje poprzez łączenie różnych technik tanecznych. Jej taniec charakteryzuje się dużym feelingiem mocno osadzonym w muzyce, dzięki czemu jest mocno rozpoznawalna na parkiecie. Jest przy tym bardzo kobieca, pełna gracji i świadomości swojego ciała, swoją pozytywną energią i radością do życia zaraża wszystkich do okoła. Ada prowadzi zajęcia tak, aby każdy wyszedł zadowolony z siebie i ze swoich postępów. Zachęca wszystkich, którzy tańczą, aby odnaleźli swój indywidualny styl i tańcząc byli tu i teraz. W taki sposób taniec może dać prawdziwą przyjemność i naprawdę zmienić życie. Zajęcia solo traktuje nie tylko, jako naukę kroków, ale głównie, jako sposób podkreślenia swego charakteru i indywidualnego stylu, oddania chwilowego nastroju, wyrażenia siebie poprzez ruch. Kobiety na Jej zajęciach uczą się emanować swoją kobiecością, tego jak z gracją i zmysłowo stawiać każdy krok, przez co zyskują pewność siebie nie tylko na parkiecie, ale i w życiu. W 2017 roku zdobyła finałowe miejsce na Międzynarodowym konkursie Bachata Social Competition.

Więcej info Adzie i jej projektach!

Zalajkuj ten wpis