ZOUK z Mariuszem Lewandowskim


12509852_1024453474280045_6243330281383447914_n

Zapraszamy na zajęcia z Mariuszem Lewandowskim! Znanym  i cenionym instruktorem ZOUKa, który wprowadzi nas w tajemniczy świat tańca…

Zouk to taniec magiczny… Tańcząc go para musi wykonywać płynnie ruchy rąk, ramion i nóg, a panie powinny szczególnie zwracać uwagę na zmysłowe krążenia głowy. LET’S DANCE ZOUK!, a jak ZOUK, to tylko z Mariuszem Lewandowskim, czyli z jednym z najbardziej rozpoznawalnych Instruktorów w środowisku Zouka w Polsce!

Zapraszamy na magiczną sobotę z ZOUKiem!
24 marca 2018, sobota!
Instruktor: Mariusz Lewandowski

GRAFIK ZAJĘĆ:
15:00-15:55 ZOUK poziom OPEN, czyli dla każdego (początkującego i zaawansowanego)
16:00-16:55 IZOLACJE w TAŃCU, poziom OPEN
17:00-17:55 ZOUK, poziom średniozaawansowany

Koszt:
-1 zajęcia: 25zł, pakiet 3. zajęć: 55zł

Znacie Mariusza? 
Mariusz przebył długą drogę zanim odnalazł się w tańcu. Ten wszechstronny sportowiec zdążył zostać instruktorem kulturystyki (trener osobisty), gdzie zdobył bardzo dobre przygotowanie pedagogiczne i ratownikiem wodnym. Uprawiał też masę innych dyscyplin. Niesamowite umiejętności kierowcy rajdowego posiadł gdzieś między pracą w policji a pracą jako dostawca szczepionek (podobno wypił raz nawet kolejkę z Hołowczycem, oczywiście bezalkoholową między odcinkami specjalnymi). Dał się też poznać jako zawodowy cieśla i wreszcie jako świetny tancerz.
Mariusz zaczął się szkolić bardzo intensywnie w salsie, bachacie i innych technikach zwiększających świadomość ciała i wyrabiających piękny ruch taneczno-sceniczny, takich jak body movement, czy jazz. Talent i ciężka praca zaowocowały szybkim wstąpieniem do głównej grupy choreograficznej w Salsa Libre: Salsa Show. Równocześnie jego ciepła osobowość i uczynność przysporzyły mu wielu przyjaciół także w gronie instruktorskim.  Następnie przyszedł czas na zouka, który Mariusza totalnie pochłonął. Niemal od samego początku warszawskiej historii  Zouka ten zdolny tancerz bardzo zaangażował się w ten taniec regularnie i indywidualnie trenując i wyjeżdżając na różne europejskie festiwale. Na pierwsze sukcesy nie trzeba było długo czekać. Razem z innymi tancerzami Salsa Libre, Mariusz zaczął trenować w grupie choreograficznej Zouk Libre. Grupa zaczęła dawać regularne pokazy, łącznie z pokazem na 7 edycji Festiwalu Salsy w listopadzie 2011, gdzie miała możliwość wystąpienia na głównej scenie festiwalu.
Z czasem Mariusz stał się tak rozpoznawalną osobą w środowisku Zouka w Polsce, że zaczął jeździ po ojczyźnie dzieląc się wiedzą, ucząc i zarażając miłością do Zouka.

 

Zalajkuj ten wpis