Cennik

Cennik kursów 5. tygodniowych!

Każde zajęcia trwają 60 minut, odbywają się 1x lub 2x tygodniowo.

Karnet na dowolną technikę taneczną obejmuje 5 zajęć każde po 1h: 100zł i jest ważny na 5 następujących po sobie zajęć danego poziomu + 5 dodatkowych dni
Jednorazowe wejście : 25zł
Karnet OPEN (5 dowolnie wybranych zajęć), ważny 8 tygodni od daty zakupu karnetu : 110zł.

Zniżki w Project Salsa
znizkiglownaKlient posiadający aktualny karnet na wybraną technikę (czyli nie dotyczy to karnetu OPEN) np. salsa w parach, kupując KOLEJNY na inną technikę np. bachata, otrzymuje zniżkę na :
- drugi karnet 20% zniżki
- trzeci karnet 30% zniżki
- czwarty karnet 40% zniżki
- piąty karnet 50% zniżki
- szósty karnet 60% zniżki
- siódmy karnet 70% zniżki
- ósmy karnet GRATIS !!!

Uwaga!
Warunkiem przyznania zniżki jest posiadanie 1-go aktualnego karnetu o wartości 100%, oraz wszystkie karnety (drugi, trzeci itd.) muszą być aktualne!
Uwaga!
W razie braków partnerek lub partnerów na Salsie w Parach(Los Angeles, Kubańska) osoby z aktualnym karnetem na równoległy stopień lub niższy z konkretnego stylu, mogą za darmo do poziomu S3 uczęszczać na niższe grupy i równoległe(mając karnet na styl Los Angeles gratisowo można jedynie wchodzić na zajęcia Salsy Los Angeles), aby uzupełnić ewentualne dysproporcje w grupach – konieczne jest przed wejściem uzgodnienie tego z pracownikiem Recpecji PS.
Stopnie Z1 i Z2 są stopniami niezależnymi, na których obowiązują pełne karnety.

_________________________________________________________________________

Karty w PS

Akceptujemy również karty Fit Profit / Fit Sport / MultiSport Plus/ OK System, po których okazaniu (wraz z dowodem tożsamości)/zalogowaniu się – można wziąć udział w 1 kursie/1 zajęciach dziennie BEZPŁATNIE !