O Nas

Chcesz tańczyć? Project Salsa to najlepszy wybór! Dlaczego?

Ponieważ wyznaczamy trendy taneczne w mieście i mamy dla Ciebie:

  • najbardziej wykwalifikowanych instruktorów tańca w mieście (pedagogów tańca i ruchu).
  • Instruktorów uczących na Międzynarodowych festiwalach i kongresach, którzy dokładnie wiedzą, jak uczyć ludzi zupełnie początkujących jak i tych zaawansowanych
  • przestronne sale taneczne w samym centrum miasta z dogodnym parkingiem i dobrym dojazdem
  • miłą i ciepłą atmosferę, dzięki której będziesz u nas częstym gościem

Wszystko to po to, byś, tak jak my- zakochał się w tańcu i dołączył do największej społeczności tanecznej w naszym mieście! Project Salsa powstała w 2003 roku i jest to pierwsza szkoła salsy w Łodzi!

1533814_679860335377623_1110030139_nJako pionierzy salsy wprowadziliśmy do Łodzi tradycję „Tanecznych Dni Otwartych”, na których przyszli i obecni kursanci mogą bezpłatnie korzystać z kilkunastu lekcji tańca w weekend Dni Otwartych. Cel, to podnieść świadomość taneczną uczestników, pomoc  w wyborze techniki dla siebie, a przede wszystkim- świetna zabawa.

Jako pierwsi w Łodzi wprowadziliśmy tradycję tanecznych obchodów urodzin studia tańca, które świętujemy wystawiając choreografie  z udziałem naszych kursantów i instruktorów w łódzkim Teatrze V6. Tradycja ta sprawia, że uczestnicy naszych kursów mają okazję wystąpić na scenie, zaprezentować swoje dotychczasowe osiągnięcia taneczne, a przede wszystkim- mamy okazję tworzyć wspólnie spektakle taneczne, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno rodzin i przyjaciół wykonawców, jak i wszystkich łodzian pasjonujących się tańcem.

1509073_633140486743782_80405487_nUrodziny-ludzie

Jako jedyna szkoła tańca w Łodzi oferujemy bogatą ofertę wyjazdów tanecznych- w Polsce i nie tylko. Byliśmy już w Chorwacji, Bułgarii, Włoszech. Łączymy na nich wypoczynek z nauką takich technik jak: salsa, hip hop, taniec współczesny, czy jazz. Wyjazdy z nami to znakomity sposób na aktywny odpoczynek, a także zawarcie nowych przyjaźni i nie tylko… ;)

Wakacje-grupaWakacje - Marcos noga

Impreza w Scenografii

 

Dodatkowo zapraszamy naszych tancerzy, przyjaciół, kursantów do klubów tanecznych na współorganizowane przez nas imprezy latino, salsoteki i imprezy sensualne. Regularnie współorganizujemy takie imprezy w łódzkich klubach – warto zobaczyć, jak się bawi Łódź.

 

Nasze formacje taneczne biorą udział w wielu konkursach i festiwalach, a jako profesjonaliści występujemy także na Międzynarodowych Festiwalach Tańca w kraju i zagranicą ( m.in. Londyn, Praga, Berlin).

JelitoTestosteron paryChmura

Występujemy także w popularnych programach tv- takich jak:  ”Kawa czy Herbata”, „Pytanie na śniadanie”
 tvp2tvp
TANIEC, INTEGRACJA, ZABAWA, ROZWÓJ- TO NASZE 4 ZADANIA

Jeśli chcesz:
- tańczyć pod okiem profesjonalistów, i jednocześnie mieć z tego rozwój i zabawę
- poznawać interesujących ludzi, którzy dzielą tą samą pasję, co Ty
- zrelaksować się i odprężyć
To jest to miejsce dla Ciebie!!!
Napisz / zadzwoń. Doradzimy!
Zespół Project Salsa Dance Company